Hemzemin Pera Müzesi’nde!

PeraMuzesi-web
16
Ara

V. HEMZEMİN 18 ARALIK’TA PERA MÜZESİ’NDE

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası sosyal fayda iletişimi konferansı Hemzemin, 18 Aralık Çarşamba günü, Pera Müzesi’nde beşinci kez düzenleniyor. Alanında uzman konuşmacıları şirketler, sivil toplum kuruluşları, akademisyenler, medya mensupları ve iletişimcilerle bir araya getiren Hemzemin, Myra Ajans tarafından, Yaşama Dair Vakıf’ın desteğiyle gerçekleşiyor.

Daha iyi bir sosyal fayda iletişimi,” diyerek yola çıkan Hemzemin, 2019’da beşinci konferansında “İyilik, Güzellik, Yenilik”, diyerek odağını sosyal fayda üretmek için yürünen yeni yollara, kullanılan yeni yöntemlere çeviriyor. 2019 Konferansı’nda Hemzemin sahnesi, sivil meselelerin, hak temelli taleplerin, kurumsal sosyal sorumluluk projelerindeki hedeflerin dile getirilmesinde ve çözümünde alışılageldik, geleneksel iletişim yöntemleri ve yapılanmaların dışında kalan iyi örneklere açılacak.

Kurumsal yapılanmaların dışında, inisiyatiflerin, enformal yurttaş girişimlerinin, platformların, yerel örgütlenmelerin sonuç alan kampanyalarına odaklanılacak. interdisipliner metotları kullanan projelerin deneyimlerini seslendirmelerine
olanak verilecek.

Sosyal girişimlerin ve şirketlerin sıkışan sivil alanda daha az kaynakla daha etkili sonuçlar aldıkları sosyal fayda projelerinden örneklerle taban hareketlerinin dinamik iletişimlerinin bir arada bulunmasının hedeflendiği 2019 Konferansı, bu örneklerin birbirlerinden ilham almasını sağlamayı umuyor.

Daha iyi bir sosyal fayda iletişimi için sınırları aşan bir deneyim paylaşımı Hemzemin’de.

Katılımın ücretsiz olduğu Hemzemin,
18 Aralık 2019 Çarşamba Günü Pera Müzesi’nde…

Alanın uzmanlarıyla birlikte sosyal fayda üretecek yeni yolları, yeni yöntemleri düşünmeye, tartışmaya ve örnekler üzerinden yeni ilhamlar peşine düşmeye davetlisiniz…