Christophe Koninckx

Spring Time, Brüksel

Christophe Koninckx

Spring Time, Brüksel

İletişim Uzmanı, Stratejist & Sürdürülebilirlik ve Yurttaşlık Projeleri Yöneticisi

Christophe Koninckx Brüksel merkezli kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilir iletişim uzmanı. 25 yıllık prestijli kariyeri boyunca benzer zihinleri bir araya getiren bir ilişkiler ağı kurdu. Sahada da çalışan bir stratejist ve pazarlamacı, nüfuzlu bir proje yöneticisi olarak kamuoyunda yankı uyandıran pek çok yerel ve ulusal proje yürütmüştür. Sürdürülebilirlik ve yurttaşlık meselelerine olan güçlü inancı sayesinde analiz yeteneği güçlü, insancıl yaklaşımı ile fark yaratan, adanmış bir danışmandır.

Stratejist & Proje Yöneticisi

Koninckx, sürdürülebilirlik ve yurttaşlık projeleri başlatmak veya projelerini yeniden konumlandırmak isteyenlerin başvurabileceği, güçlü değerleri olan, güvenilir bir stratejik danışman ve proje lideridir. Çevre sorunları, sürdürülebilirlik, kurumsal sosyal sorumluluk, yurttaşlık ve yeni ekonomik modeller üzerine köklü birikimiyle paydaşlarına değişime yönelik bilgi temelli bir strateji ve katılımcı bir yaklaşım sunar. Mavi Ekonomi ve Geçiş Hareketi’nin tutkulu bir destekçisidir. Güçlü inancıyla radikal bir düşünür ve etkin bir proje lideridir.

İletişim Uzmanı

Koninckx bağımsız danışman ve “fikir adamı” olarak ince düşünülmüş, projeye özel biçilmiş ve katılımcı süreçlerle hazırlanmış iletişim kampanyaları hazırlar ve bu yöntemi proje yönetiminin tüm süreçlerinde uygular. Kurumsal iletişim, basınla ilişkiler, sorun yönetimi ve lobicilik, kriz yönetimi, değişim yönetimi, kimliklendirme ve markalama, etkinlik organizasyonu, sosyal ağlar, topluluk ilişkileri, görsel-işitsel prodüksiyonlar, metin yazarlığı ve editörlük alanlarında itibarlı bir isimdir.