Myra

Myra, 1996 yılında kurulmuş ve 2001 yılından beri de sosyal fayda iletişimi üzerine uzmanlaşan bir iletişim tasarımı ajansıdır.
Aydın Doğan Vakfı, Vehbi Koç Vakfı, Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV), Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfı (TESEV), Heinrich Böll Stiftung Derneği, Kadının İnsan Hakları Derneği, Eğitim Reformu Girişimi, Genç Hayat Vakfı, Europa Nostra, Uçan Süpürge gibi bir çok sivil toplum kuruluşunun yanı sıra; Turkcell, Eczacıbaşı Holding, Vitra gibi kurumların/markaların sosyal fayda üreten kurumsal projelerine, sürdürülebilirlik projelerine, eğitim ve kültür sektörlerine yönelik iletişim ve tasarım hizmeti vermektedir.

Myra bugüne dek İbrahim Ethem Ulagay İlaç Sanayii 100. yılı, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nın 25. yılı, Europa Nostra: Avrupa Kültürel Miras Federasyonu 2010 zirvesi ve sergisi, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı faaliyet raporu, Antalya Kent Müzesi kimliklendirmesi ve tanıtım kampanyası, Adalar KSV-Adalar Festivali, Oğuz Aral-Gerekli Taramalar Sergisi, Europa Nostra İyi Örnekler Sergisi, Tema-Kaçkarlara Sahip Çık, Entelköy Efeköy’e Karşı filmi iletişim stratejisi ve reklam kampanyası, Devlet Tiyatroları 2010-11 ve 2011-12 sezon afişleri, Sabancı Vakfı-Mardin Kent Müzesi’nin 10. yılı, AFS burslarının 60. yılı, Koç Holding’in Meslek Lisesi Memleket Meselesi, Kâmil Koç’un 85. yılı, UNESCO Türkiye’nin Dünya Miras Alanları Sergisi, Aydın Doğan Vakfı Karikatür Ödülleri 30. yılı, Sek Süt’ün 50. yılı gibi projelere imza attı. Bu projelerde, görsel kimlik tasarımından başlayarak içerik geliştirme, konsept belirleme, sergileme ve reklam iletişimi süreçlerinde rol aldı ve/veya projelerin tüm yönetimini üstlendi.

Websitesi: www.myra.com.tr